Zásady ochrany súkromia.
Informačné ustanovenia pre zhromažďovanie, spracúvanie a ochranu osobných údajov v zmysle platnej legislatívy SR a EÚ (GDPR).

Vážení potenciálni a stáli zákazníci, priatelia a obchodní partneri.

Teším sa tomu, že ste moji priatelia na Facebook-u,zároveň sa chcem poďakovať za navštevu webstránky salonu a že vás tak môžem v pravidelných intervaloch informovať o mojich profesionálnych aktivitách, ktoré sa týkajú všetkého, čo súvisí s krásou.

1. Kto som.
Pracujem a podnikám vo sfére osobných služieb poskytovaných obyvateľstvu pod obchodným menom Lucia Andreutti - L.A. VISAGE & NAILS, salón sa nachádza na ulici Šancová 8 v Pezinku, kde pôsobím už od roku 2007. Ponúkam a poskytujem obvyklé, ale aj extra skrášľovacie služby : Kozmetické procedúry pre ženy aj mužov bez ohľadu na vek a problémy s pleťou; Líčenie tváre a úprava vlasov ; Predlžovanie vlasov; Nechtové modelovanie a Nail design; Permanentný make-up, ktorý vykonávam so švajčiarskou technológiou Swiss Color® (prístroj, pigmenty). Absolvovala som so Swiss Color nadštandardné kurzy, vďaka čomu poskytujem odstránenie nepekných farebných stôp po PMU metódou SC colorX a novinka pre rok 2019 - NANO obočie strojovo Hair eyebrows s prirodzeným efektom; Poskytujem odborné poradenstvo a konzultácie novým záujemcom o moje služby. Mojou ambíciou je vytvoriť si so zákazníkom silný a trvalý vzťah, založený na vzájomnej dôvere, kvalite mnou odvedenej práce, rešpektovaní práv zákazníka v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov všetkých klientov môjho salónu.

Keďže ste sa moji milí klienti stali priateľmi môjho Facebooku-u,s návštevnosťou webovej stránky salonu, s rešpektom na zásady ochrany vášho súkromia a vôle, chcem vás informovať o tom, za akým účelom potrebujem zhromažďovať a spracovávať vaše osobné údaje, bez ktorých by som, mnou ponúkané služby, nemohla poskytovať.

2. Aké osobné údaje potrebujem zhromažďovať a spracovávať?

Z dôvodu COPYRIGHT - Viac informácii su dostupné v písomnej forme,ktoré sú k nahliadnutiu pre každého potencionálneho  i  stáleho klienta  v prevádzke salonu.