Výber z produktov vlasovej kozmetiky,obsah čoskoro dokončený...

Kompletný rad stylingových prípravkov od Talianskej značky SENS-US

Info ceny v salone.
 

     

popis...

 

popis....

                                                                         

 

                                  

popis..

 

 

Vlasové kúry

Pozostávaju z procedúry umytia vlasov,jemnej masáži vlasovej pokožky hlavy,následne špeciálna maska podla typu vlasu,prístroj infrazon (profesionálny kadernícky prístroj),umytie,ampula,sušenie...olejček/vitamíny v spreji...styling podla požiadaviek zákazníka.

Výber z ampúl,určených pre absolvovanie kúry...ostatné info v salone...

Keratínové zábaly procedúra r.2016/2017   info:0911 666 686

 

 

 

Špeciálna kefa na predĺžené vlasy (pri predlženízdarma)     Cena 10 EUR  

                                                                         

         ružový fialový

 

Tangle Teezer je profesionálna kefa určená na rozčesávanie vlasov. Vytvoril ho kolorista celebrít Shaun P. a jeho výsledky ohromili celý kadernícky priemysel prakticky zo dňa na deň! Je doporučovaný poprednými vlasovými stylistami, získal nespočetné množstvo cien ak dostaniu je v tých najlepších kaderníckych salónoch po celom svete. Tangle Teezer padne perfektne do každej ruky a behom chvíle jemne a bez namáhania rozčeše aj tie nejzacuchanější vlasy - mokré i suché. Zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov a obnovuje ich prirodzenú pružnosť a lesk.Už aj v bielom prevedení!!!!

Zázračný kefa Tangle Teezer  sa skvele hodí pre všetky typy vlasov, vrátane vlnitých a predĺžených. Bezbolestné rozčesanie s nadšením uvítajú aj deti, ktoré túto  kefu pokrstili na "čarovnú". Práve pre malé princezné Tangle Teezer vytvoril čarovná kefa je ľahko uchopitelná, nepoškriabe veci vo vašej kabelke a svojím malým tvarom skrytom je vhodná do spoločnosti...na behanie,hocikde...ideálna do ruky.

Cena v salone posledné kusy v ružovej za uvádzacie ceny info-sms/ volať 0911666686       

Možnosť zakúpiť v salone,aj na dobierku